• +421 907 821 801
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

_ _ _

GPX sezóna opäť začala

GPX sezóna opäť začala

Hodnotenie používateľov: 1 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Odštartoval už 13.ročník GPX turnajov...

Ako každoročne s príchodom nového školského roku začal nový ročník náborových turnajov pre mládež GPX. Už tradične sa na týchto turnajoch zúčastňujú aj naši zverenci. Je to pre nich výborná príležitosť zmerať si sily s ostatnými deťmi a porovnať úroveň svojej hry s konkurenciou. Zároveň je to i vynikajúca príprava a v prípade, že rodičia zapisujú partie získajú i materiál na analýzu čo deťom najviac pomôže zlepšiť svoju hru a vyvarovať sa rovnakým chybám v budúcich partiách. Partie z turnajov analyzujeme na spoločných tréningoch prípadne individuálne podľa potreby s každým hráčom. Turnaje si môžete vyberať po celom Slovensku a vyskúšať si hru i s deťmi z iných okresov a krajov. Nazbierané body za umiestnenie sa pripisujú do celkového hodnotenia a najlepším zabezpečia postup do semifinále prípadne i do celoslovenského finále o pohár GPX podľa kategórií.

 

GPX a

GPX bGPX c

 

 

 

 

 

 GPX dGPX eGPX f

 

 

 

 


Naša práca

Snažíme sa sprostredkovať Vám zážitky zo všetkých podujatí na ktorých sa zúčastňujeme, aby ste Vy aj Vaši blízky mohli s nami prežívať radosť z hry i pocity víťazstva! 


Muži TOP 10

2700chess.com for more details and full list

Ženy TOP 10

2700chess.com for more details and full list

Diagram na deň

FLICKR fotogaléria